Arnas Lukšys

Kaip juvelyrika atsirado mano gyvenime: Nuo pareigūno iki tautodailininko


Labas, aš esu Arnas Lukšys – vyras, tėvas, istorijos gerbėjas, o dabar – juvelyrika gyvenantis tautodailinkas. Mano kelias iki dabar ir ilgas, ir painus. Tačiau be galo džiaugiuosi būdamas čia – kartu su jumis!

Daugiau nei 20 metų pradirbau Lietuvos teisėsaugos sistemoje, su kiekviena diena vis labiau mylėjau savo tėvynę, bet vieną dieną supratau, kad truputį pavargau. Metai nebe tie, kad galėčiau suspėti su dukros amžiaus kolegomis. Ir nors mano darbas man labai patiko, ėmiau svarstyti apie karjeros pabaigą. Taip visai netyčia atsirado galimybė išmokti kažką, kas pasąmoningai traukė visą mano gyvenimą. Štai taip juvelyrika atėjo į mano pasaulį.

Su didžiausiu malonumu lankiau paskaitas, mokiausi savarankiškai, atlikinėjau pateiktas užduotis ir patyliukais braižiausi savo idėjas. Baigęs studijas labai greitai atsisveikinau su savo ilgamečiais kolegomis. Taip sakant, išėjau užtarnauto poilsio. Tik, kad kitaip nei visi – ilsiuosi savo dirbtuvėse.

Dabar čia pildau jūsų juvelyrines svajones – taip gimsta unikalūs rankų darbo gaminiai pripildyti jausmų, istorijų ir gražiausių linkėjimų. O svarbiausia, kad visi šie darbai kuriami asmeniškai jums, nes tikrieji kūrėjai, pirmiausia, esate jūs patys.

Atsineškite savo svajonę, nupieškite, papasakokite, apdainuokite tai, ką matote vizijoje. Aš išklausysiu, užrašysiu ir tikiu – pamatysiu jūsų akimis. O tuomet jau galėsime viską palikti tai mažytei mūzai, plastiškai žaidžiančiai mano dirbtuvėse.

Kviečiu ir jus kartu su manimi atrasti juvelyrikos pasaulį!

Atsiliepimai